


Prijzen & Beschikbaarheid
Vakantiehuis is beschikbaar op en/of rondom uw gewenste aankomstdatum 02/05/2026.
| Aanbieder | Prijzen | Beschikbaarheid | |
|---|---|---|---|
| € 447 - € 456 / per week | Direct te boeken | Direct Boeken |
Over vakantiehuis La Corniche de la Plage 2p
Ontspan... uw vakantie begint hier in dit prachtige toevluchtsoord aan zee. De frisse Atlantische lucht is werkelijk verkwikkend!
Gelegen direct tegenover Trez Beach, biedt deze charmante bestemming een adembenemend uitzicht op zee. Geniet van knusse en comfortabele appartementen, ontworpen voor totale ontspanning. Met balkons die het natuurlijke licht binnenlaten, creëren ze de perfecte setting voor gezellige familiemomenten. Sommige appartementen bieden zelfs een spectaculair zeezicht!
Voor avontuurlijke reizigers zijn er mogelijkheden om te paardrijden, zeilen en golfen in de omgeving. Liever ontspannen? Het nabijgelegen thalassotherapiecentrum is de ideale plek, met een sauna, hammam, verwarmd zeewaterzwembad en bubbelbad. Voor extra gemak is er directe toegang (behandelingen op reservering).
Op slechts 200 m vindt u diverse restaurants en op 300 m de dichtstbijzijnde winkels. Dit eersteklas resort in het zuiden van Finistère biedt een prachtig uitzicht op de Glénan-eilanden.
Highlights:
✔️ Adembenemend zeezicht
✔️ Directe toegang tot het thalassotherapiecentrum
✔️ Golf- en watersportmogelijkheden in de buurt
In de eerste plaats is vakantievilla La Corniche de la Plage 2p gelegen in de plaats Benodet, het gebied Bretagne, Finistère, Fouesnant En Quimper en het land Frankrijk. In de mooie omgeving van Bretagne, Finistère, Fouesnant En Quimper is van alles te ondernemen, je kunt overdag aangenaam een rondjefietsen in het gebied rondom Benodet en s'avonds bij zonsondergang romantisch uit eten.
Kaart
Bekijk de ligging van vakantiehuis La Corniche De La Plage 2p op de kaart, in de omgeving van Benodet, Frankrijk.