


Prijzen & Beschikbaarheid
Vakantiehuis is beschikbaar op en/of rondom uw gewenste aankomstdatum 02/05/2026.
| Aanbieder | Prijzen | Beschikbaarheid | |
|---|---|---|---|
| € 977 - € 1.056 / per week | Direct te boeken | Direct Boeken |
Over vakantiehuis La Riviere 3p7p Aiglons
Verleg je grenzen, laad jezelf op… en herhaal.
Résidence La Rivière ligt in het hart van Chamonix, op slechts een steenworp afstand van het treinstation en het bruisende lokale leven. Omgeven door het adembenemende Alpenlandschap aan de voet van de majestueuze Mont Blanc, is dit de ideale plek voor liefhebbers van natuur en bergactiviteiten.
Profiteer van een gevarieerd aanbod van gratis sport- en culturele activiteiten aangeboden door Pierre & Vacances. Ontspan daarna in je comfortabele appartement – sommige met balkon en prachtig uitzicht op de bergen. Of je nu wandelt of gewoon tot rust komt in de natuur, La Rivière helpt je jezelf opnieuw te ontdekken.
Makkelijk bereikbaar per trein, is La Rivière een onvergetelijke bestemming voor een bergvakantie.
Ten eerste is vakantiebungalow La Riviere 3p7p Aiglons gelegen in de plaats Chamonix, de omgeving en het land Frankrijk. In de prachtige omgeving van is van alles te beleven, je kunt overdag aangenaam een rondjefietsen in het gebied rondom Chamonix en s'avonds bij zonsondergang gezellig dineren.
Kaart
Bekijk de ligging van vakantiehuis La Riviere 3p7p Aiglons op de kaart, in de omgeving van Chamonix, Frankrijk.