


Prijzen & Beschikbaarheid
Vakantiehuis is beschikbaar op en/of rondom uw gewenste aankomstdatum 06/06/2026.
| Aanbieder | Prijzen | Beschikbaarheid | |
|---|---|---|---|
| € 726 / per week | Direct te boeken | Direct Boeken |
Over vakantiehuis Les Terrasses de Fort Boyard 2p5
Tegenover het zuidelijke strand uitkijkend op de oceaan, staat de residentie ingenesteld tussen het kleine beekje, omgeven door de forten van Tour Vauban en aan de andere kant de steigers die uitlopen in de zee, slechts 350 meter van het stadscentrum, het zijn twee gebouwen met 2-3 verdiepingen met een lift naar de tweede verdieping, gebouwd om een zwembad heen.
Deze residentie aan de rand van de zee, heeft een schitterend uitzicht op het eiland d'Aix em d'Oleron.
De gevarieerde appartementen, sommige met een tussenverdieping, kunnen een studio zijn voor 2-3 personen tot een appartement met drie kamers voor 7-8 personen. Ze zijn volledig ingericht met een keukenhoek met magnetron en afwasmachine, badkamer of douche, aparte toilet, televisie tegen vergoeding, balkon of loggia.
In de eerste plaats is vakantiewoning Les Terrasses de Fort Boyard 2p5 gelegen in de plaats Fouras, het gebied Charente-maritime, Nouvelle-aquitaine, Rochefort, Rochefort-nord En île-daix en het land Frankrijk. In de mooie omgeving van Charente-maritime, Nouvelle-aquitaine, Rochefort, Rochefort-nord En île-daix is van alles te beleven, je kunt in de omgeving van Fouras overdag heerlijk een rondje fietsen en s'avonds romantisch uit eten bij kaarslicht.
Kaart
Bekijk de ligging van vakantiehuis Les Terrasses De Fort Boyard 2p5 op de kaart, in de omgeving van Fouras, Frankrijk.