Résidence De La Plage 2p4p - Côté mer

  Pornichet, Frankrijk

  Prijzen & Beschikbaarheid

  Vakantiehuis is beschikbaar op en/of rondom uw gewenste aankomstdatum 30/05/2026.

AanbiederPrijzen 
Bungalow.Net€ 371 / per week
Boeken

Over vakantiehuis Résidence De La Plage 2p4p - Côté mer

Pornichet, badplaats, ideaal gelegen aan de baai van La Baule, met een kustlijn van meer dan 7 km, biedt drie zandstranden voor zowel gezinnen als voor vissers: het strand van Libraires, het strand van Sainte Marguerite, het strand Bonne Source. De twee havens van Pornichet bieden toegang tot meer dan 1500 boten.
Onder de recreatieve activiteiten die de plaats en haar omgeving te bieden hebben, kunnen we noemen windsurfen, kajakken op zee, vissen, wandelen of fietsen, golfen en paardrijden.
De residentie ligt zeer dicht bij het stadscentrum, het strand van Libraires, een spacentrum en een midgetgolfbaan.

Allereerst is vakantiebungalow Résidence De La Plage 2p4p - Côté mer gelegen in de plaats Pornichet, de omgeving La Baule-escoublac, Loire-atlantique, Paysdela Loire En Saint-nazaire en het land Frankrijk. In de prachtige omgeving van La Baule-escoublac, Loire-atlantique, Paysdela Loire En Saint-nazaire is van alles te zien, je kunt overdag heerlijk een rondjefietsen in de omgeving van Pornichet en s'avonds gezellig uit eten bij kaarslicht.

Kaart

Bekijk de ligging van vakantiehuis Résidence De La Plage 2p4p - Côté Mer op de kaart, in de omgeving van Pornichet, Frankrijk.


Vertrouwde aanbieder

Fantastisch ligging

Goede prijs/kwaliteit