


Prijzen & Beschikbaarheid
Vakantiehuis is beschikbaar op en/of rondom uw gewenste aankomstdatum 25/04/2026.
| Aanbieder | Prijzen | Beschikbaarheid | |
|---|---|---|---|
| € 1.505 / per week | Direct te boeken | Direct Boeken |
Over vakantiehuis Ca Na Clara (Villa Pascual)
Slechts een paar stappen van de zee en in het hart van het schilderachtige Puerto de Pollença ligt deze charmante vakantiewoning – de ideale plek voor maximaal 8 gasten die comfort, ontspanning en de ware mediterrane sfeer willen combineren.
De buitenruimte beschikt over een ruime, goed ingerichte terrasje met vier ligstoelen, perfect om te genieten van de warme Mallorcaanse zon. Een overdekte veranda nodigt uit tot lange, ontspannen momenten in de buitenlucht, terwijl een vaste barbecue van elke maaltijd een heerlijke zomerse ervaring maakt. Er is ook een buitendouche om het zand af te spoelen na een dagje strand.
Ten eerste is vakantiewoning Ca Na Clara (Villa Pascual) gelegen in de plaats Pollenca, de regio en het land Spanje. In de mooie omgeving van is van alles te ondernemen, je kunt in de omgeving van Pollenca overdag heerlijk een rondje fietsen en in de avond gezellig uit eten bij kaarslicht.
Kaart
Bekijk de ligging van vakantiehuis Ca Na Clara (Villa Pascual) op de kaart, in de omgeving van Pollenca, Spanje.