Prijzen & Beschikbaarheid

  Vakantiehuis is beschikbaar op en/of rondom uw gewenste aankomstdatum 06/06/2026.

AanbiederPrijzen 
Bungalow.Net€ 1.130 / per week
Boeken

Over vakantiehuis Casa de Esjes

Mooie en vrolijke woning in San Juan de los Terreros, Andalusië, Spanje met gemeenschappelijk zwembad voor 4 personen.
Het huis ligt in een badplaats, in een woonwijk en bergachtig strandgebied, dicht bij winkels en supermarkten en op slechts 100 m van het strand.

De accommodatie beschikt over een gemeenschappelijke tuin met gazon. De nabijheid van het strand, winkels, sportactiviteiten, entertainmentfaciliteiten, bezienswaardigheden en cultuur maakt dit een uitstekende woning voor een vakantie in Spanje met familie of vrienden.

Buitenkant van het huis

  • Omheind perceel

  • Gemeenschappelijk zwembad

  • Gemeenschappelijke tuin met gazon

  • Speeltuin

  • 2 terrassen

  • Buiten zit- en eetgedeelte

  • Privé omheinde parkeerplaats

  • Dakterras

Faciliteiten en diensten tegen extra kosten

  • Luchthavenshuttle

Ten eerste is vakantiewoning Casa de Esjes gelegen in de plaats San Juan De Los Terreros, de omgeving en het land Spanje. In de prachtige omgeving van is van alles te ondernemen, je kunt in het gebied rondom San Juan De Los Terreros overdag heerlijk een rondje fietsen en in de avond romantisch dineren bij zonsondergang.

Kaart

Bekijk de ligging van vakantiehuis Casa De Esjes op de kaart, in de omgeving van San Juan De Los Terreros, Spanje.


Vertrouwde aanbieder

Fantastisch ligging

Goede prijs/kwaliteit