2 BR semi-detached Villa Sequoia 5p
Varna-goldstrand, Bulgarije



Prijzen & Beschikbaarheid
Vakantiehuis is beschikbaar op en/of rondom uw gewenste aankomstdatum 30/05/2026.
| Aanbieder | Prijzen | Beschikbaarheid | |
|---|---|---|---|
| € 705 - € 725 / per week | Direct te boeken | Direct Boeken |
Over vakantiehuis 2 BR semi-detached Villa Sequoia 5p
Op maar 400 meter afstand van het strand en met uitzicht op de Zwarte Zee ligt op een rustige locatie het appartement Sequoia. De vakantiewoning is omringd door een weelderige groene tuin met veel bloemen en bomen en beschikt over een barbecue. Er is gratis parkeergelegenheid op eigen terrein.
Alle accommodaties hebben een eigen badkamer, kabel-tv en ook kunt u gebruik maken van gratis Wi-Fi internet.
Geen extra kosten voor bed- en badlinnen, energie, dagelijkse- en eindschoonmaak. DEZE SERVICE IS INCLUSIEF !
Ten eerste is groepsaccomodatie 2 BR semi-detached Villa Sequoia 5p gelegen in de plaats Varna-goldstrand, de regio en het land Bulgarije. In de mooie omgeving van is van alles te ondernemen, je kunt overdag aangenaam een rondjefietsen in de omgeving van Varna-goldstrand en s'avonds bij kaarslicht gezellig uit eten.
Kaart
Bekijk de ligging van vakantiehuis 2 BR Semi-detached Villa Sequoia 5p op de kaart, in de omgeving van Varna-goldstrand, Bulgarije.