Villa Il Paradiso Di Gabri

  Nago-torbole, Italië

  Prijzen & Beschikbaarheid

  Vakantiehuis is beschikbaar op en/of rondom uw gewenste aankomstdatum 18/04/2026.

AanbiederPrijzen 
Bungalow.Net€ 1.707 / per week
Boeken

Over vakantiehuis Villa Il Paradiso Di Gabri

- De vakantievilla bevindt zich aan de oevers van het Gardameer, perfect om te genieten van de schoonheid van het meer zonder een auto nodig te hebben.
- Op loopafstand kunnen gasten de promenade langs het meer verkennen voor aangename wandelingen of fietstochten.
- Watersportliefhebbers kunnen deelnemen aan activiteiten zoals windsurfen, zeilen en kajakken op het kristalheldere water van het meer.
- Natuurliefhebbers kunnen in de buurt wandelpaden ontdekken, inclusief de adembenemende paden van Nago-Torbole voor alle vaardigheidsniveaus.
- Strandliefhebbers kunnen genieten van het strand van Torbole, op 5 minuten lopen, evenals Paradiso Beach en Conca d'Oro, beide op minder dan 1 minuut lopen van de villa.
- Avonturiers kunnen tours boeken voor activiteiten zoals canyoning of het Busatte Adventure Park bezoeken, op 5 minuten rijden/15 minuten lopen, met avontuurlijke boomtrails met ziplines en touwbruggen.
- Nabijgelegen attracties zoals Marmitte dei Giganti, kasteel Penede en het fort van Nago zijn in slechts 5 minuten met de auto te bereiken.
- Het dichtstbijzijnde internationale vliegveld, Valerio Catullo, bevindt zich op 60 minuten rijden van de vakantiewoning. Supermarkten, bars en openbaar vervoer zijn gemakkelijk bereikbaar.

Ten eerste is vakantiechalet Villa Il Paradiso Di Gabri gelegen in de plaats Nago-torbole, het gebied en het land Italië. In de mooie omgeving van is van alles te ondernemen, je kunt overdag aangenaam fietsen in de omgeving van Nago-torbole en s'avonds bij zonsondergang romantisch dineren.

Kaart

Bekijk de ligging van vakantiehuis Villa Il Paradiso Di Gabri op de kaart, in de omgeving van Nago-torbole, Italië.


Vertrouwde aanbieder

Fantastisch ligging

Goede prijs/kwaliteit