Il Borgo Vip D2 700m From The Beach

  Porto San Paolo, Italië

  Prijzen & Beschikbaarheid

  Vakantiehuis is beschikbaar op en/of rondom uw gewenste aankomstdatum 25/04/2026.

AanbiederPrijzen 
Bungalow.Net€ 825 / per week
Boeken

Over vakantiehuis Il Borgo Vip D2 700m From The Beach

De accommodatie is gelegen in Porto San Paolo, in een beschermd zeegebied aan de noordoostkust van Sardinië. Bezoekers kunnen vanuit de kleine jachthaven in het stadje een veerboot nemen naar Tavolara en andere nabijgelegen eilanden. Nabijgelegen stranden zoals Spiaggia Pizzichina Corallina en Spiaggia di Porto San Paolo zijn geweldige plekken om te snorkelen. De stranden van La Cinta, Lu Impostu en Capo Coda Cavallo zijn gemakkelijk te bereiken en staan bekend om hun schoonheid en sportieve activiteiten zoals surfen, duiken, paardrijden, tennissen en golfen.

Ten eerste is vakantiechalet Il Borgo Vip D2 700m From The Beach gelegen in de plaats Porto San Paolo, het gebied en het land Italië. In de mooie omgeving van is van alles te zien, je kunt overdag heerlijk een rondjefietsen in het gebied rondom Porto San Paolo en in de avond gezellig uit eten bij kaarslicht.

Kaart

Bekijk de ligging van vakantiehuis Il Borgo Vip D2 700m From The Beach op de kaart, in de omgeving van Porto San Paolo, Italië.


Vertrouwde aanbieder

Fantastisch ligging

Goede prijs/kwaliteit