Appartamento Villa Margherita City Center
Sauze D Oulx, Italië



Prijzen & Beschikbaarheid
Vakantiehuis is beschikbaar op en/of rondom uw gewenste aankomstdatum 09/05/2026.
| Aanbieder | Prijzen | Beschikbaarheid | |
|---|---|---|---|
| € 552 / per week | Direct te boeken | Direct Boeken |
Over vakantiehuis Appartamento Villa Margherita City Center
- Gelegen in het hart van Sauze d'Oulx, met skiliften zoals Clotes en Sportinia op slechts 10 minuten lopen
- Nabijgelegen attracties zijn onder andere het Lago Nero, het historische stadscentrum en de Kerk van San Giovanni Battista
- Dichtstbijzijnde supermarkt op 5 minuten loopafstand
- Buitenactiviteiten zoals het Lago Orfu en wandelingen in Val di Susa zijn binnen een korte autorit te bereiken
- Dagtochten naar Turijn en Montgenèvre in Frankrijk zijn mogelijk, met de dichtstbijzijnde luchthaven in Turijn
Om mee te beginnen is vakantiewoning Appartamento Villa Margherita City Center gelegen in de plaats Sauze D Oulx, de regio en het land Italië. In de prachtige omgeving van is van alles te ondernemen, je kunt in het gebied rondom Sauze D Oulx overdag aangenaam een rondje fietsen en s'avonds romantisch dineren bij kaarslicht.
Kaart
Bekijk de ligging van vakantiehuis Appartamento Villa Margherita City Center op de kaart, in de omgeving van Sauze D Oulx, Italië.