Marbella pool House PH24 on sea shore

  Marbella, Spanje

  Prijzen & Beschikbaarheid

  Vakantiehuis is beschikbaar op en/of rondom uw gewenste aankomstdatum 30/05/2026.

AanbiederPrijzen 
Bungalow.Net€ 2.027 - € 2.064 / per week
Boeken

Over vakantiehuis Marbella pool House PH24 on sea shore

Het moderne duplex appartement is gelegen in Marbella, op slechts 400 meter van het strand. Het bevindt zich in een afgesloten wooncomplex met 24x7 beveiliging en biedt toegang tot een gemeenschappelijk zwembad, een Pilates- en yogaruimte en twee squashbanen. De woning is centraal gelegen nabij diverse restaurants, cafés, tapasbars, winkels en supermarkten. Daarnaast is er privéparkeergelegenheid beschikbaar voor gasten.

Ten eerste is vakantiewoning Marbella pool House PH24 on sea shore gelegen in de plaats Marbella, het gebied en het land Spanje. In de mooie omgeving van is van alles te ondernemen, je kunt overdag heerlijk fietsen in de omgeving van Marbella en in de avond bij kaarslicht romantisch uit eten.

Kaart

Bekijk de ligging van vakantiehuis Marbella Pool House PH24 On Sea Shore op de kaart, in de omgeving van Marbella, Spanje.


Vertrouwde aanbieder

Fantastisch ligging

Goede prijs/kwaliteit